Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Huba - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kasina Wielka

Kasina Wielka(Huba + 25 km)

951 300 zł147 m² 6 471,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Nowy dom przy lesie | Kasina Wielka | 850 m do Kasina ski&bike Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Kasina Wielka, powiat limanowski, woj. małopolskie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łapsze Niżne

Łapsze Niżne(Huba + 10 km)

920 000 zł110 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom, położony w malowniczej miejscowości Łapsze Niżne. Łapsze Niżne to miejsce, gdzie sąsiedztwo jeziora i gór stwarza nieograniczone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Rabka-Zdrój(Huba + 25 km)

599 000 zł177 m² 3 384,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:851 m²

Nowa okazja cenowa! Stara cena 685 000 tys. zł Teraz 599 tys. zł nie przegap okazji! Wyobraź sobie poranki, gdy światło wlewa się przez panoramiczne okna, a przed Tobą rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pienińska

Ostrowsko(Huba + 10 km)

750 000 zł167 m² 4 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom położony pod Nowym Targiem w miejscowości Ostrowsko o powierzchni użytkowej 167 m2. Dom gotowy do zamieszkania, z dużym potencjałem inwestycyjnym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Poręba Wielka

Poręba Wielka(Huba + 20 km)

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Porębie Wielkiej miejsce, które od pierwszej chwili zachwyca ciszą, przestrzenią i widokami. To nie jest zwykła nieruchomość. To przystań, w której można.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kowalczyk

Szczawnica(Huba + 19 km)

690 000 zł330 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:588 m²

Dom z potencjałem w Szczawnicy - 330 m | 3 kondygnacje + poddasze | działka 588 m Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 330 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Zaryte

Rabka-Zdrój(Huba + 25 km)

1 599 999 zł650 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Okazja- bardzo ładny Dom-Pensjonat z olbrzymim potencjałem Do remontu, rozbudowy, są wz na dodatkowe 3 domy na działce. Piękny pensjonat w Rabce- zdrój Zaryte, pięknie położony nad Potokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Suskiego

Szaflary(Huba + 16 km)

2 495 000 zł300 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:749 m²

Na sprzedaż budynek o charakterze pensjonatowym z widokiem na Tatry Szaflary, ul. Augustyna Suskiego Ta nieruchomość daje realną swobodę wyboru kierunku może dalej funkcjonować jako.